Mosonshow 2022

Amiről érdemes tudni
Contests, exhibitions, events - What you need to know from

Moderátorok: Gaccso, János

Mosonshow 2022

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2022.02.02. 18:53

Kedves makettező kollégák!
A tavelyi elmaradt rendezvény után, idén megtartják a mosonmagyaróvári makett fesztivált, méghozzá április 23-24én.
https://www.mosonshow.hu/?page_id=382
A rendezvény mindig hatalmas szokott lenni, a városi sportcsarnokot megtölti. A megszámlálhatatlan kiállított makett mellett nagyon sok árus is van, nehéz vásárfia nélkül hazamenni. Aki kikapcsolódásra vágyik, vagy inspirációt keres, érdemes ellátogatnia.
Én idén két makettel is tervezek indulni, a Zsigával, és a Kamazzal. Fényképek formájában hozok majd Nektek élménybeszámolót is.
Gaccso
Moderátor
Moderátor

Re: Mosonshow 2022

HozzászólásSzerző: Joe711 » 2022.02.05. 19:22

Ez jó hír, én is tervezem a részvételt.
Lehet,hogy nevezném a kikötőt, bár eddig amit olvstam a kiállítással kapcsolatban az inkább elkedvetlenített. De majd meglátom, mindenesetre próbálok infókat gyűjteni.

A rendezvénnyel kapcsolatban kérdezném a tagságot, (azokat is, akik nem építenek) hogy egy találkozónak látjátok-e értelmét?
Ha tudunk így páran találkozni, akkor úgy alakítanám a programot én is. :)
Joe711
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: Joe711 » 2022.05.01. 20:51

A rendezvényről nagyon kevés képet találtam, pedig célzottan rákerestem.
Ha valaki volt,fényképezett,és esetleg megosztaná -akár képeket vagy linkeket- azt megköszönném...

A hétvégén végignéztem az eredményeket, sajnos nem találtam ismerős nevet.

A papírmakettekkel kapcsolatban valami infója van valakinek?

Előre is köszi!
Joe711
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2022.05.02. 18:57

Fotókat nem készítettem, mert úgy voltam vele, gyönyörködni megyek. A kiállítás hatalmas volt, több órát sétálgattunk a barátommal, és például a figurákat meg sem néztük, mert személy szerint nem érdekelnek. A papírmakett kategória szerintem megérdemelné már, hogy szétválasszák őket. Rengeteg munka érkezett ebben a kategóriában. A Zsigulimat én is itt indítottam. A Kamazommal a civil járművek teherautók, mester kategóriájában indítottam. Sajnos egyikkel sem értem el eredményt. Egyébként mester kategóriájában nagyon szigorú pontrendszer alapján osztanak érmeket. Jól szemlélteti, hogy az én teherautóm kategóriájában csak bronz érmet osztottak ki. Nem tagadom, csalódott voltam, de pár nap után (ekkor néztem utána a pontozási rendszernek) rájöttem, nem ebben a kategóriában kellett volna neveznem. Azt hiszem, nagyot álmodtam, és nem jött be. De vissza a kiállításra, aki teheti, jövőre látogasson el, ha csak nézelődik, akkkor is. Inspirációból nincs hiány.
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2022.05.02. 18:59

Itt vannak további fotók, és a többi rendezvényről is vannak információk.
http://wolfpack.atw.hu/
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: minipeti » Tegnap, 20:18

Gratulálok Gaccsó a sikeredhez! [thumbup]
Sajnos én nem jutottam el, de pár ismerősöm a Pelikán Makettklubból ment. Azt hallottam, hogy idén a papírmakettek esetében variáltak a pontozáson és, hogy volt olyan szekció, ahol nem díjaztak senkit sem. Igaz ez?
"Közelre nézz, és mindent látni fogsz!" (A részeges karatemester)
minipeti
Fórumozó
Fórumozó

Vissza: Versenyek, rendezvények, események