Fórum kiléptetési ideje

Amit jelezni szeretnél az adminisztrátoroknak
Complaints, remarks - If there is something you don't like

Moderátorok: János, ATTIMON, Lacc, Gabes

Fórum kiléptetési ideje

HozzászólásSzerző: Andi » 2011.07.13. 22:15

Nem lehet arra megoldást találni, ha egy hozzászólásra kicsit hosszadalmasabb ideig válaszolok, ne léptessen ki a rendszer menet közben? Mert mondjuk oda az x idős "melóm". Nem először tapasztalom ezt.
Hosszasan reagáltam most is egy hozzászólásra, erre oda az egész...nincs kedvem most újra írni.
Kép
Andi
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

Re: Fórum kiléptetési ideje

HozzászólásSzerző: János » 2011.07.14. 07:09

Én ezt úgy szoktam, hogy először world-ben , vagy csak sima jegyzettöbben megírom, szerkesztgetem, aztán amikor készen van bemetszem a helyére.
Bár én még nem vettem észre hogy ki léptetett volna a rendszer, de ha véletlenül bezárom az oldalt, vagy leáll a netem akkor tényleg el tud veszni a megírt szöveg. Ezért ha hosszabbat találok írni és valami más dologgal is kell foglalkoznom közben, most már beteszem jegyzettömbbe ,akor nem vész el (legfeljebb átalakul) :)
The paper modeling is always in my mind.
János
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Andi » 2011.07.14. 08:08

jános írta:Én ezt úgy szoktam, hogy először world-ben , vagy csak sima jegyzettöbben megírom, szerkesztgetem, aztán amikor készen van bemetszem a helyére.
Bár én még nem vettem észre hogy ki léptetett volna a rendszer, de ha véletlenül bezárom az oldalt, vagy leáll a netem akkor tényleg el tud veszni a megírt szöveg. Ezért ha hosszabbat találok írni és valami más dologgal is kell foglalkoznom közben, most már beteszem jegyzettömbbe ,akor nem vész el (legfeljebb átalakul) :)

Legközelebb majd úgy csinálom, de naon pipa lettem tegnap.
Kép
Andi
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2011.07.15. 21:59

Nekem nem szokott ilyet csinálni, pedig van úgy, hogy félbehagyok egy egy hozzászólást, és csak később folytatom.
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Andi » 2011.07.22. 12:42

gaccso írta:Nekem nem szokott ilyet csinálni, pedig van úgy, hogy félbehagyok egy egy hozzászólást, és csak később folytatom.

Akkor biztos csak velem szívózik...nem bír elviselni a fórummotor. :D
Kép
Andi
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: ATTIMON » 2011.07.22. 14:18

Ha legközelebb ilyen van akkor csak nyomd meg a "back" vagy "vissza" gombot a böngésződön és akkor újra megjelenik előtted az ablak amibe írtál. Akkor csak elég kimásolni a szöveget és utána az adott témába ismét bemenni majd megnyomni az új hozzászólás gombot. Oda meg csak egyenesen behelyezed és elküldöd.
ATTIMON
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: BobaFett » 2012.06.13. 19:24

ugyan nem zavar nagyon, de miért van az hogy a forummotor, szinte minden nap kiléptet ? automatikus bejelentkezés bevan pipálva, és csak ezen a forumon fordul elő.
"Ma nem volt egyetlen telefonhívásom se. De holnap majd kétszer ennyi lesz !" - Al Bundy
BobaFett
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: Lacika951004 » 2012.06.13. 19:30

Ez mondjuk nálam is hiba, kicsit zavar is, bár nem vészes, mert el van mentve a név és a jelszó, így csak legörgetek és belépek. :)
Lacika951004
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: János » 2012.06.13. 20:00

Igen , én is észrevettem, viszont nem mindig csinálja, elég különös. Mivel a PC nem felejti el a jelszavakat, csak egy klikk és kész.
The paper modeling is always in my mind.
János
Moderátor
Moderátor

Vissza: Panaszok, észrevételek