Papermodelers.hu a facebookon

Információk a fórum változásairól, újdonságokról
Updates - Information about forum changes, new stuff

Moderátorok: ATTIMON, Lacc, Gabes

Papermodelers.hu a facebookon

HozzászólásSzerző: Lacc » 2014.11.07. 22:47

4 és fél év sikeres fórumozás után elérkezettnek láttuk az időt arra, hogy szintet lépjünk és a mai napon elindítottuk a Papermodelers.hu facebook oldalát! Célunk az, hogy minél több emberrel megismertessük és megkedveltessük ezt a nagyszerű hobbit és nem utolsósorban a fórum tagságát is gyarapítsuk! A facebook oldal üzemeltetését Gabes barátom válallta, ezt ezúton is köszönöm neki! Kérünk benneteket, hogy akinek van facebook fiókja, lájkolja az oldalt és ossza meg ismerőseivel, hogy a lehető legtöbb emberhez eljuthassunk!

Papermodelers.hu facebook oldal

Kép
Lacc
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Re: Papermodelers.hu a facebookon!

HozzászólásSzerző: Gabes » 2014.11.08. 11:22

Három hét vívódás és tanakodás után, a tegnapi nappal elindult hivatalosan is a Papermodelers.hu Facebook oldala! Egy nap alatt már elég sokan lájkolták az oldalt, de a cél nem az, hogy minél több lájkunk legyen, hanem ahogyan Lacc is írta, ismerjék meg az emberek a papírmakettezést és a fórumunkat is!
Remélhetőleg, tagságunk is fog szaporodni jónéhány kreatív emberrel és a fiatalok közül is megszeretik majd sokan ezt a hobbit!

Az oldal hivatalos elérhetősége:
https://www.facebook.com/papermodelers.hu

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
http://www.ppmodels.com
Gabes
Moderátor
Moderátor

Re: Papermodelers.hu a facebookon

HozzászólásSzerző: Gabes » 2014.11.12. 11:31

Megkérnék minden fórumozót, aki a Facebook-os oldalra szeretne írni, hogy bejegyzést ne írjon, mert nem fog tudni és/vagy nem fog megjelenni!
Ugyanez a helyzet a feltöltésekkel is! Képeket és bejegyzéseket csak és kizárólag a Facebook-os oldal adminjai tudnak feltölteni az oldalra, a későbbi kavarodások elkerülésének érdekében! Munkáitokat továbbra is itt a fórumon osszátok meg a többiekkel, ezek idővel fel fognak kerülni a Facebook oldalra is!
Megértéseteket köszönöm!

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
Gabes
Moderátor
Moderátor

Re: Általános problémák

HozzászólásSzerző: wittman » 2014.11.12. 16:20

Külön üdvözlöm a facebookos oldalt, egy kicsit meglepő azomban, hogy nem lehet semmit feltenni, ha fórum tag vagy - nem értek egyet vele, de tudom egy fecske nem csinal nyarat.
wittman
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: Lacc » 2014.11.12. 16:57

wittman írta:Külön üdvözlöm a facebookos oldalt, egy kicsit meglepő azomban, hogy nem lehet semmit feltenni, ha fórum tag vagy - nem értek egyet vele, de tudom egy fecske nem csinal nyarat.

Wittman, köszönjük! Ha szabad posztolás lenne, abból egy idő után csak egy nagy káosz lenne. Sajnos nincs annyi időnk és energiánk, hogy folyamatosan figyelemmel kísérjük és moderáljuk azt az oldalt is! Elsősorban az a célunk a facebook-kal, hogy felkeltsük a potenciális érdeklődök figyelmét is ideirányítsuk a fórumra. Nem egy párhuzamos fórumfelületet akartunk létrehozni.
Lacc
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Gabes » 2014.11.12. 18:52

Lacc írta:
wittman írta:Külön üdvözlöm a facebookos oldalt, egy kicsit meglepő azomban, hogy nem lehet semmit feltenni, ha fórum tag vagy - nem értek egyet vele, de tudom egy fecske nem csinal nyarat.

Wittman, köszönjük! Ha szabad posztolás lenne, abból egy idő után csak egy nagy káosz lenne. Sajnos nincs annyi időnk és energiánk, hogy folyamatosan figyelemmel kísérjük és moderáljuk azt az oldalt is! Elsősorban az a célunk a facebook-kal, hogy felkeltsük a potenciális érdeklődök figyelmét is ideirányítsuk a fórumra. Nem egy párhuzamos fórumfelületet akartunk létrehozni.

Lacc már szinte mindent elmondott, úgyhogy nem is folynék bele a dologba túlságosan! Csupán csak annyit tennék hozzá, hogy a facebook oldalnak reklám szerepe van, semmi több! Ezek még csak a kezdeti lépések, idővel, ha mindennek meg lesz a helye és a rendje, meg fogja találni mindenki a saját művét!

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
Gabes
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: wittman » 2014.11.12. 19:28

Ne azért mondom, de dolgozok minden nap emelett 7 fórumon posztolok egyiken moderátor vagyok, négy oldalt igazgatok a facebookon, ha akarjátok segíthetek ott is, szerintem ha a fórum tagoknak megengeditek a posztolást csakis nekik - nekünk az nem egy nagy meló.

Tisztelettel János allias Wittman
wittman
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: János » 2014.11.12. 19:31

Akkor szerintem ezzel el is megy az időd nagy része. Majd a fórumról átteszik az adminok az építéseid képeit.
The paper modeling is always in my mind.
János
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: wittman » 2014.11.12. 19:45

Jó nem érdekes, hagyjuk és nem kérem át tegyétek a képeimet, nem ezért akartam segíteni.

Tisztelettel!
wittman
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: Gabes » 2014.11.12. 21:33

Kedves wittman!

Nem szerettem volna belebonyolódni a dologba, de szerintem kezd kicsit elvadulni ez a téma, úgyhogy mint a facebook oldal adminja, szeretném kicsit lehűteni a kedélyeket!

Nézzük meg az általad említett verziót: tehát adjunk minden regisztrált fórum tagnak jogosultságot az oldalhoz! Ez 2 féle képpen lehetséges, vagy mindenki számára nyitott az oldal és akkor bárki, bármit írhat és linkelhet, posztolhat, stb... amihez csak kedve van, vagy a fórum összes regisztrált tagját (perszek akinek van facebook profilja), adminná, vagy moderátorrá kellene kinevezni, mert ugye kivételt nem teszünk senkivel sem! Ez szerinted lehetséges? Szerintem már csak fizikailag sem, arról meg nem is beszélve, hogy előbb utóbb egy nagy kuszaság lenne az egészből és szinte átköltözne a fórum a facebook oldalra! NA EZ EGYÁLTALÁN NEM LENNE JÓ! Légyszives próbálj meg más szemmel (marketing) tekinteni erre az oldalra és ne a sértődött fél bújjon elő belőled, hogy "akkor márpedig nem kell, hogy feltegyétek a képeimet" című mondattal! Ez az oldal, mint ahogyan már Lacc is leírta néhány sorral ezelőtt, a papírmakettezés és a fórum népszerűsítése, reklámozása céljából jött létre! Márpedig, ha reklámozni, hírdetni szeretnénk valamit, ahhoz, hogy célt érjünk el, 1 irányba kell haladnunk! Nézzél meg 1-1 nagyobb cég, közösség, stb... facebook oldalát és rá fogsz jönni, hogy szinte mindenki ezt a szisztémát követi, talán nem véletlenül!
Szeretném, ha elfogadnád ezt a tényt és nem elenségeskedés lenne belőle!
Természetesen továbbra is várjuk a posztjaidat, képeidet a munkáidról, itt a fórumon!

Köszönöm a megértésedet!

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
Gabes
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: wittman » 2014.11.12. 22:02

Nem szándékoztam ellenségeskedni, a facebook másképpen müködik de nem feszegetem egy vélemény volt, elnézést.
wittman
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: Gabes » 2014.11.12. 22:11

Köszönöm!

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
Gabes
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: BobaFett » 2014.11.13. 21:33

Énis wittmannal értek egyet, ez így nem az igazi. lehet inkább csoportot kellet volna létrehozni, ott nem kell mindenkinek admin jogot adni hogy posztolhasson. Én nem hiszem hogy elszabadulna a pokol, pontosan csak ennek az ellenkezőjére látok példát, mindegyik nagyon jól működik, ahol tag vagyok. Reklámértéke meg nagyságrenddel több lenne.
De persze ti döntésetek, elfogadjuk.
"Ma nem volt egyetlen telefonhívásom se. De holnap majd kétszer ennyi lesz !" - Al Bundy
BobaFett
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: ATTIMON » 2014.11.13. 23:01

Mindenkinek hatalmában áll egy facebook oldalat indítani / üzemeltetni. Indítsatok egy oldalat a saját elképzeléseitekkel, tegyétek bele amit kigondoltok.... mi is éppen azt tesszük :D Ez az oldal a mi elképzelésünket tükrözi, mi így találtuk ki, nekünk így tetszik. Nekünk az is elég ha itt megírjátok, hogy mit hogyan kéne tennünk... :D
ATTIMON
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: wittman » 2014.11.14. 07:47

Szeretnék meg valamit kérdezni, ha nekem van egy modellező oldalam a facebookon belül azt megirhatom, itt hogy szívesen várok mindenkit oda?
wittman
Kiemelt tag
Kiemelt tag

Következő

Vissza: Aktualitások