Motorsportok 2013

Bármilyen téma, bármiről, bármivel kapcsolatban
Chat room - Anything, that you want to speak from

Moderátor: Lacc

Re: Motorsportok 2013

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2013.06.29. 20:56

Az F1 en jó rajtsorrend ígérkezik, a wtcc- en Norbi jól szerepelt, Pikes Peak -ről semmit sem tudok. Várom a versenyeket, és a tudósítást.
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2013.07.06. 22:37

[wakka] Gyors Pikes Peak jelentés. Sebastian Loeb megnyerte életedbe elsô Pikes Peak Hillclimb versenyét. Mennyire? Mint állat!!!!!!!!!! Az tavalyi rekordra másfél PERCET vert rá!!! Egyszerûen nem lehet ehhez többet hozzá szólni. [woot] [scared]
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2013.07.06. 23:26

Lehet, hogy nem az unatkozó F1 pilótáknak, hanem a tornászoknak kéne ralliautót adni. Lássuk be! Az előbbieknek ez a versenyszám nem nagyon megy.
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2013.07.07. 20:29

Sajna csak ezzel tudok még szolgálni. A helikopter felvétellel. Nem túl jó felvétel, de aki kíváncsi nézze. Nekem nagyon tetszett.
F1: Izgalom, őrület csaták. Kb. Így lehetne összefoglalni az idei Német nagydíjat. Éhes Heidi (Vettel kocsija [így nevezte el]) Végül győzelemre vitte Vettel-t,de ha lett volna még 2 kör Kimi lett volna a nyertes. Az igazán hatalmas izgalmakat a vég jelentette, e két ember csatája. Voltak viszont fura dolgok itt. pl. Webber kereke nem lett jól rögzítve és telibe találta az egyik operatőrt, aki kecsesen libbent a levegőbe. Most kórházban van. A másik nagy baki a Marussiával történt, miután Bianchi autója óriási füstöt okádva kigyulladt. Szerencsére az oltó berendezés beindult a kocsiban, így a lángok enyhültek, de mivel a kocsit kötelezően üresbe kell hagyni, és mert a pálya lejt néhol, ezért az autó úgy döntött, könnyedén legurul át a pályán a másik füves részre Ez miatt a 20-ik körben már Safety Car volt. Kb ennyi. Wtcc-t nem láttam sajna. De azt tudom mi történt Norbival, és nagyon sajnáltam. ;( Ez van. Én meg Beni vagyok, hamarosan jelentkezem.
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2013.07.07. 21:24

Ez a forma 1 most jóra sikerült, jó futam volt. A Marussiás eset hatalmas baki, de nagyon tetszett. hahaha
Néztem a túraautó bajnokságot. Norbi egy lassú defekt miatt megcsúszott egy kanyarban, és falnak csapta a hondát. Sajnos a kár jelentős lett. Csapatfőnöke azt nyilatkozta, azon vannak, hogy a következő futamra összeáljon az autó. Maga a futam nem okozott túl nagy izgalmakat, talán Norbi hiánya miatt. Kőröztek a versenyzők, majd beértek a célba.
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2013.07.24. 17:30

Nagy volt most a kihagyás, de hatalmas bejelenteni való van! A Citröen bemutatta azt a kocsit amivel Loeb jövőre versenyezni fog! (Valószínüleg Müller a csapattársa lesz[gyilkos duó lesz az szent])

Gyönyörködjenek kérem:

Kép

Kép
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2013.07.24. 20:04

Az a nagy kérdés újonnan viszatérve a WTCC- be mire lesznek képesek. Tudják e tartani a tempót? Egyébként Loeb hogyhogy kiszáll a rallizásból?
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2013.07.26. 09:50

Ami azt illeti tavaly kiszállt, csak idén 1-2 futamon vesz részt. Szerintem a tempóval nem lesz nagy gond, sok a pénz.....
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2013.07.26. 10:14

Pécsi Árkád, ha már (szándékosan csak ezért) arra jártam megnéztem [wakka] [wakka] [wakka] Íme:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2013.07.26. 10:39

Ja és tökölre érdemes lesz 10.11-én kimenni, mert Gymkhana verseny lesz, Ami a Gymkhana Grid (bajnokság) döntőibe válogatja be a pilótákat. Erre lehet számítani:

Én megyek. Jöjjön más is [thumbup] [wakka] [thumbsup] [thumbsup] [drool]
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2013.08.02. 22:56

Hétvégén WTCC. Ráadásul teljesen új helyszínrôl, Argentínából!!! Idôbeosztás szerint 20:45-tôl lesz idômérô az Eurosport2-n és 19:00-tól verseny az Eurosport1-en

Forma-1.
Nem voltam ez rossz futam. Fôleg nem a Mansell kanyarban. Milyen gyönyörû elôzések voltak. Nekem Grosjean vitte a pálmát mondjon akárki akármit. Maga Allan McNish többszörös LeMans gyôztes is ezt mondta, sajnálja de ilyenek a szabályok. Vonalon kívül elôzött. Hamilton gyôzelme Nagy meglepetés volt. Mert Mercedes azért. Nem értem Ennek az embernek megintmit sikerült összehoznia és hogyan(pirelli teszt után persze) de most is bejött neki.

Sajna nem tudok sokat mesélni. Szorít az idô. Hajnali negyed 6-kor kelnem kell a Kecskeméti Repülônap miatt. Feltegyem majd a képeket amiket csináltam? Felteszem Szivesen. Csak szóljatok.

Én Beni voltam és szeretnék mondani valamit. Sajna az augusztusban található szabadnapjaim száma nagyon csekél: -1 Próbálom valahogy életben tartani ezt a részt, de nem adom fel (míg egy darabban látsz....)
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2013.08.04. 17:31

Felőlem jöhetnek a fotók. Én is nagyon szívesen elmentem volna.
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2013.09.09. 14:35

Emberek, tegnap mi hétvége volt!!!!!!!!!!!!!! Motorsport bácsi nagyon odatette!!!!
Forma-1 Hát, nem csodálkozok az első helyen. Vettel....... De a második, Alonso gyönyörű rajtot vett, ahonnan a második helyre küzdötte fel magát. Webber harmadik lett. Izgalmas volt a középmezőny, ezt lehet elmondani, most gyorsan. Illetve azt, hogy Hülkenberg 5-ik lett.

DE AMI FONTOSABB NEKÜNK: WTCC!!!!!!!!!!!!!!

NORBI 3-IK LETT A MÁSODIK FUTAMON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az a helyzet, hogy motorcsere miatt ugyebár az első futamot az utolsó helyen kezdte, de a kocsit finoman kezelve utolsó előtti-előtti lett. Érdekesség. Az első Tom Chilton lett. Azért volt lassú Norbi, mert a második futamon a negyedik helyről indult, ahonnan nagy az esély a dobogóra. Előtte Huff, Benani és a pole-ból Tarquini indult. Ő rajt cél győzelmet aratott. Sonoma a BMW-k pályája. Benani így el tudott húzni. Szerencséje, hogy Huff feltartotta Norbit, de defekt miatt hátrébb esett Huff, Norbi pedig megkapta a nyakára Müller-t, de Norbi hősies küzdelme után 3-ik helyen ért célba, így Müller nem lett bajnok. Majd a következő futamon....

Sajna csak ennyire futotta. Majd legközelebb. Én Beni voltam, még jelentkezem [Hello]
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

Előző

Vissza: Beszélgetősarok