Foci

Bármilyen téma, bármiről, bármivel kapcsolatban
Chat room - Anything, that you want to speak from

Moderátor: Lacc

Foci

HozzászólásSzerző: andras99 » 2012.11.03. 17:50

Nem tudom, hogy népszerű lesz-e a topik, de remélem igen. Nekem nagy kedvencem ez a sport, művelem is jó magyar minőségben (bénán) és nézni is szeretem. Leginkább a magyart kedvelem, azon belül is a Győri ETO-t és még jól is áll most a csapat. Külföldön leginkább a Barcelona játéka tetszik, de a külföld nálam másodrangú.
Üdv:András
Kép
andras99
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

Re: Foci

HozzászólásSzerző: KisSas » 2012.11.07. 12:35

Úgy gondolom, legalább annyira aktív leszek ebben a témában is, mint a Forma-1-esben... :D Sajnálatos módon nem igazán tud lekötni a magyar foci, bár nem tagadom, az EB-VB nagyobb meccseit már én is végig tudom nézni, ott már nem érzem azt a szenvedést, mint pl. egy-két magyar találkozót látva...
KisSas
KisSas
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: andras99 » 2012.11.07. 19:08

Én mondjuk az ETO szinte összes hazai meccsére kijárok meg a női kézilabdásokhoz is, bár a Fradira pont nem tudok kimenni, mert elfogyott a jegy. [cursing] És már három ponttal vezeti futballcsapatunk az NB1-et és egy vitatható lesgólt nem kaptunk meg. Azért ijesztő lehet a bírónak, amikor egy ilyen meg nem adott gólnál 4000 ember órdítja teli torokból, hogy "k***a a***d"... És egy szót se a magyar focira, a Videoton (deutálomőket) kifejezetten jól szerepel az Európa-ligában (de akkor is az ETO a legjobb!!!).
andras99
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: Máté » 2013.01.15. 10:38

Hát, azért azt be kell ismerni, hogy ami jelenleg itt zajlik, az botrányosan gyenge, főleg a magyar futball múltjához képest. 5 évente egyszer eljut egy csapatunk az európai porondra, nem hiszem, hogy ezzel meg szabadna elégednünk. :)))

A meccsek színvonaláról meg ne is beszéljünk. Csak azért szoktam néha nézni, hogy röhögjek szerencsétleneken. Ezért én sokkal inkább a külföldi focit preferálom, azon belül is egyértelműen az angolt. Manchester United for life [thumbup] ;)
Üdvözlettel:

Máté
Máté
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: andras99 » 2013.01.16. 14:23

Mondjuk az is botrány, ami most a Román-Magyar miatt van. Csináltak 58000 antiszemitát, akiknek egyébként semmi baja nem lennea zsidókkal, így meg azt fogják gondolni, hogy "a büdös zsidók" miatt nem mehet ki a meccsre. Egyébként sincs olyan meccs, ahol nem szidják az ellenfelet, nameg nem is az izraeli futballszövetség tett panaszt. Vicc...
Kép
andras99
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: Máté » 2013.01.16. 21:47

Alapvető probléma a magyar 'drukkerek' felfogása. A FIFA példát statuált, szerintem ezen nem lehet nagyon vitatkozni. Legközelebb megválogatja a tisztelt közönség a szavait (jó, mondjuk efelől azért vannak erős kétségeim). Az egyetlen dolog, ami felett nem tudok elsiklani, az az, amit mi kapunk néha hasonló mérkőzéseken. Ott vajon miért nincs zárt kapus mérkőzés? Megint szembesültünk a kettős mércével, mint már oly sokszor a történelem folyamán.
Üdvözlettel:

Máté
Máté
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: Imi » 2013.01.17. 08:58

Teljesen egyet értek Mátéval. Kicsit túl lett ez a dolog lihegve. Ez sajnos szinte bárhol, bármely csapat szurkolóival előfordulhat. Büntetni kell? Lehet. Azért kicsit érdekesnek tartom, hogy egy semmilyen jelentőséggel nem bíró meccs (barátságos, ráadásul egy számunkra érdektelen, isten háta mögötti ázsiai ország) miatt egy komoly tétmeccs eredményébe piszkálhatnak bele. Akkor már sportszerűbb lett volna a következő barátságos meccset szankcionálni. Egyébként meg hajrá Loki, még ha mostanság bűngyengék is (ráadásul tavasszal még a kupápól is ki fogjuk ütni őket [biggrin] ).
Imi
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: andras99 » 2013.01.18. 14:21

Női kézi BL elődöntő, ETO-Valcea. A szurkolók éneklik a magyar himnuszt, a románok kifütyülik. Senkit sem érdekel...
Kép
andras99
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

Vissza: Beszélgetősarok