Toyota GT86 Rocket Bunny 1:24

Bármi, ami nem papír, de mégis makett
Non-paper models - Models not made of paper

Moderátor: Lacc

Toyota GT86 Rocket Bunny 1:24

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2014.11.01. 15:19

Üdv mindenkinek! Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam részt venni az oldal életében, de fősuliba kerültem az albérletbe meg csak keddtől lesz internet. De nem voltam ám ez idő alatt se lusta. [biggrin] Nem tudom hány embernek ismerős a japán tuning-kultúra. Van egy cég, a TRA Kyoto, ami rengeteg fajta kocsihoz gyárt kasztnikat. Nem csak japánokhoz. Aventador, 458 Italia és egytől egyik gyönyörűek. A drágább, erősebb kocsikhoz (a már említett 458, vagy Nissan GT-R) Liberty Walk kasztnit lehet vásárolni, míg a gyengébb sportkocsikhoz Rocket Bunny néven juthatunk hozzá Kei Miura, az alkotó által tervezett, esztergált kasztni szettekhez. Valami ilyesmi minden alkalommal a végeredmény:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

https://www.youtube.com/watch?v=B2CBWG4C2kY

Nekem legjobban a GT86-os kasztnik jönnek be a legjobban. Hála Istennek, kiadott az Aoshima cég 2 félét is, amiből sikeresen beszereztem az ültetett, robbantott gumis, halál laza verziójából egyet. Ehhez egy GReddy kipufogó párosult. A végeredmény pedig valami ilyesmi:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Remélem tetszik. :)
Minden féle hozászólást szívesen várok. :)
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

Re: Toyota GT86 Rocket Bunny 1:24

HozzászólásSzerző: Joe711 » 2014.11.01. 18:39

Nekem tetszik!
Bár nem minden egyértelmű, kezdem is az elején, ahogy én értelmeztem: egyJapán tuningmester karosszériákat ad az igazi autókhoz- azt írtad: " esztergálja" ez mi is pontosan?
Te pedig egy ilyen műanyag makettet vettél,összeépítetted és felraktál hozzá egy spéci kipufogót.
Jól értem?

Üdv: Józsi
Joe711
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2014.11.01. 20:26

Szép makett. Talán az ajtó, és egyéb illesztési vonalakat lehetne még valami sötétebb tónussal kiemelni.
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2014.11.29. 14:41

Köszi szépen, a tippet pedig megfogadom. Joe, Akkor úgy mondom, hogy a valós igazi kocsikhoz gyártja az alkatrészeket. Ezeket az alkatrészeket saját tulajdon kezével készíti, csinálja, egyes alkatrészeknél az eszterga gépet is használja. Én pedig vettem egy makettet, ami úgy néz ki mint amiket ő csinál a valóságban. A spéci kipufogó meg a szett része. :)
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

Vissza: Makettek