Trabant 601 S

Bármi, ami nem papír, de mégis makett
Non-paper models - Models not made of paper

Moderátor: Lacc

Trabant 601 S

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2013.12.20. 21:32

Sziasztok. Sajnálom, hogy eltűntem. [unsure] Rengeteg a tanulnivaló az érettségi miatt, azonban aggodalomra semmi ok, modellezek. [biggrin] Még a Cobránál említettem, hogy 2 kocsit kaptam, amiből az egyik egy Trabi. Elkészült a kis szerkentyű, úgyhogy bemutatom nektek. Sajna itt-ott a festés nem a legjobb, főleg, hogy a festék bedöglött, szóval próbáltam a lehetó legjobbat kihozni belőle. Remélem tetszik nektek. :) Íme:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Hogy mikor jelentkezek újra, nem tudom, de azt tudom, ha lehet becsatlakozok a fórum életébe. Hisz még a Jaguar nincs kész. [biggrin] Addig is Beni voltam, egyszer biztos jelentkezek.
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

Re: Trabant 601 S

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2013.12.20. 22:02

Nekem ezt fogja tojni a Jézuska. Tetszik, mert szép részletes makett. A rendszámtáblát viszont kiszúrtam, túl nagyok a régi magyar szabványnak. Sajnos a festéseden látszik, hogy nem sikerült a legjobbra. Én is ezért tartok még ettől a makettől, mert a festés nem az erősségem. Mint tudjuk, a plasztiknál pedig az az egyik mérvadó.
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2013.12.20. 22:18

Hát ige. Talán az is közrejátszott, hogy nem egyszer voltam fent miatta hajnali 2-ig :D Nem baj. Gyakorlat teszi a mestert. Max javítok rajta 1-2 helyen. Ajánlatos a kilincsre nagyon figyelni, mert én ott szúrtam el igazán... [unsure] Amúgy rengeteg féle-fajta rendszám van hozzá. Lehet én tettem fel rosszat. Ha igen, akkor kérlek szólj, kijavítom. [biggrin] Kitartást hozzá és minden jót, még ha nem is lenne szabad tudni róla, hogy a Jézuska ilyet toj... :D
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2013.12.21. 00:42

Nem, Jót tettél fel. Sajnos gyárilag nem méretes. De ha nyomtatsz egyet papírból, és azt teszed fel, az is jól fog kinézni, hisz az igazi rendszámtábláknak is van anyagvastagsága. Ebben az exel táblázatban megtalálod az 1958- 90 ig használatos rendszámméreteket, és készíthetsz egy sajátot ha gondolod.
https://www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q= ... ms&cad=rjt
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: wittman » 2013.12.22. 00:56

Szuper, gratula emlékszek egyszer vezettem egy Trabantot nagyon gáz volt. De attól szép emlékek vannak abból az időből, kamaszkor, csajok, bulik szper volt.
wittman
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: kvik96 » 2014.02.19. 15:56

Nagyon szép lett! [thumbup] Nekem is kéne egyszer egy ilyen, de nagyban is. Az a festés meg nem annyira vészes, láttam már az utcán rosszabb állapotban is. Ettől csak még élethűbb. :)
kvik96
Fórumozó
Fórumozó

Vissza: Makettek