MPR város

Adok-veszek
Marketplace - Selling, trading, buying of papermodels

Moderátor: János

MPR város

HozzászólásSzerző: Krisztián » 2015.05.16. 17:08

Sziasztok,
szeretnék érdeklődni, hogy megvan-e valakinek a MPR középkori város kivágója? És el szeretné-e adni, netán odaajándékozza .. [biggrin]
krisztián
A jó makettező összeragaszt mindenféle makettet, még a legrosszabb tervező munkáját is.
A jó tervező olyan makettet tervez, melyet minden makettező össze tud ragasztani. Még a legrosszabb is.
Krisztián
Fórumozó
Fórumozó

Re: MPR város

HozzászólásSzerző: Krisztián » 2016.03.17. 19:36

Köszönöm ha valaki közben gondolt rám, de beszereztem még az ősszel, így a dolog már tárgytalan.
krisztián
A jó makettező összeragaszt mindenféle makettet, még a legrosszabb tervező munkáját is.
A jó tervező olyan makettet tervez, melyet minden makettező össze tud ragasztani. Még a legrosszabb is.
Krisztián
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: Tamás » 2016.03.18. 10:03

Az MRP város elkezdtem én is építeni, még legelején, amikor az abc-újságban elkezdték kiadni sorozatban. Sajnos nem lett befejezve, mert nem tudtam beszerezni néhány számot. Szép és nagy feladat és remélem sikerul majd befejezned. Mindenképp mutasd majd meg nekunk az építést.
Így néz ki a komplet:
Kép
Tamás
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: Krisztián » 2016.04.04. 13:54

Szasz Tamás,
nem mostanság fog elkészülni. Van néhány megkezdett projektem. Ez majd szépen, folyamatosan. Nem akarok tétlen nyugdíjas sem lenni, pedig az még odébb van... :)
krisztián
Krisztián
Fórumozó
Fórumozó

Vissza: Megválnék tőle, elcserélném, keresem megvételre...