Szilikon forma 1/72-1/87-1/100

Adok-veszek
Marketplace - Selling, trading, buying of papermodels

Moderátor: János

Szilikon forma 1/72-1/87-1/100

HozzászólásSzerző: akkokoko » 2014.12.04. 09:38

Üdv fórumozók!

Igazából segítségnyújtó szándékkal teszem fel ezt, de mivel pénzes a dolog, ezért ennél jobb helyet nem találtam neki. A szándék -mégiscsak- azért segítő, mivel kb. önköltségi áron adnám ezeket.

A tárgy: szilikonból készült negatívok, melyek a Battka féle módszerrel felhasználhatók. Leírás a fórumon. Annyiban kiegészíteném, hogy lakkbenzinnel meghígítom a Mestertapaszt, így szebben teríthető, lassaban köt, ergo több idő van elteríteni. Az oldószertől egyébként a végére a minta kicsit megdagad, de pár óra szellőzés után visszanyeri régi állapotát, és újra felhasználható lesz.

A jelenlegi minták: téglafal, kőfal, macskaköves út. Igény esetén bővítek! A tetőre is várok -már sajnos legalább 3 hete- mintákat. Hagyományos, hódfarkú és pala mintával. (Wittmannak üzenem: nem felejtettem el, csak még én is várok a cuccra)

A jelenlegi minták drágábbak lettek a tervezettnél, mivel a helyi művészellátóban -véletlenül- találtam önthető szilikont, de természetesen drágán.
A neten nézegetve -Bondex Kft.- találtam kilósat ua. áron mint itt a fél kg-ot vettem... [sneaky]

Lényeg a lényegben 1 db öntött negatív -kb 100x200 mm- kb. 1500 ft-ból megoldható POSTÁVAL -belföldön- bubis borítékban, ajánlott levélként. Több esetén az ár valamit nő a súly miatt, de ez üzenetváltással megbeszélhető. Ez abban az esetben igaz, ha több rendelés is érkezik, amire el is fogy a cucc, de ez koordinálható előjegyzéssel. Ha megvan a létszám, akkor -előre utalás után- küldöm a formákat. Megjegyezném: nem átverés! A címem, nevem, telefonszámom is megadom, ha kell!

Pár kép:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A fekete folt még mindig a gép hibája...
akkokoko
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

Vissza: Megválnék tőle, elcserélném, keresem megvételre...