Kutatók Éjszakája, 2015 szeptember 25

Amiről érdemes tudni
Contests, exhibitions, events - What you need to know from

Moderátorok: Gaccso, János

Re: Kutatók Éjszakája, 2015 szeptember 25

HozzászólásSzerző: Tom » 2015.09.26. 17:30

Hoztam néhány képet, bár az biztos, hogy valami normális fényképező nagyon kellett volna. Bocs mindenkitől, de csak ilyeneket tudtam lőni én is:D Fantasztikusan jól néztek ki a harci járművek, már nagyon kíváncsi voltam, milyen a hatásuk élőben. Mind a méretük, mind a kidolgozottságuk miatt nagyon hatásosak, úgy neki ugranék most én is egy Tigrisnek, de érzem, hogy csak pocsékolnám a ragasztót, avagy metálfényezést kapna, ami nem biztos, hogy jól venné ki magát :D Örülök, hogy találkozhattam veletek, és hogy sikerül most már évről évre megrendezni egy ilyen kis találkozót! Köszi az elismerő szavakat, de én is csak ugyanazokat tudom mondani a Ti munkáitokra is!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Tom
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: BobaFett » 2015.09.26. 18:26

Jól éreztem magamat énis, érdemes volt elmenni. Már mindent leírtatok nem érdemes ismételgetnem. Csupán annyit fűznék hozzá, hogy a látványosan kevesebb érdeklődő szerintem az igen rossz időjárásnak is köszönhető, úgy láttam az épület többi részében is kevesebben voltak.
"Ma nem volt egyetlen telefonhívásom se. De holnap majd kétszer ennyi lesz !" - Al Bundy
BobaFett
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: bodispeter88 » 2015.09.26. 18:54

Sziasztok!

Szintén csatlakozom az előttem szólókhoz, én is nagyon jól éreztem magam. Jó volt találkozni a régi kollégákkal és örülök hogy megismerkedhettem az újakkal. Nagyon szép alkotások sorakoztak fel a látogatók nagy örömére. Sajnos ami a nézőszámot illeti, nem döntögetett csúcsokat, de volt néhány komolyabb érdeklődő, akiket reméljük minél hamarabb üdvözölhetünk sorainkba. Mindenesetre köszönöm hogy részt vehettem a rendezvényen és ha minden jól megy jövőre ismét találkozunk. [thumbsup]
KépKép
bodispeter88
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: Joe711 » 2015.09.27. 09:13

Sziasztok !

Én is telefonnal készítettem képeket, a minőségük is ennek megfelelő:

Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép,Kép

Jó kis buli volt szerintem is, valami ilyesmit vártam.Tavaly tényleg többen voltak, most viszont több időnk volt egymásra.
A sikerünket az is mutatja, hogy a kislányom már ott kivágta a tornyot, és pipa volt hogy nem vittem ragasztót...Szombaton pedig amíg dolgoztam már össze is rakta, és készített egy akváriumot is :

Kép

Este pedig ismét nyomtattunk, amit késő éjszakáig ollózott. Úgyhogy elkapta a gépszíj ismét, remélem most ki is fog tartani

Üdv: Józsi
Joe711
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: wittman » 2015.09.27. 17:39

Gratulálok nektek, szuper kiállítás volt!
wittman
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: Tamás » 2015.09.28. 09:51

Érdekes lehetett, nekem úgy tunik tobb modelt vittetek, mint tavaj. ...azt a kikotot azért megnéztem volna...
Tamás
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2015.09.29. 16:00

Tényleg nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni. Remélem jövőre összejön, és én is megcsodálhatom mindannyitok remekművét.
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Gabes » 2015.10.01. 04:46

Sziasztok!

Bár nem kicsit és késve szólok hozzá a témához, de sajna mostanra kezdek helyre jönni a betegségemből, így már kedvem is van netezni, viszont a törött jobb kéz, még mindíg baromi nagy akadály, főleg, ha az ember fia jobb kezes... [biggrin]

Az előttem szólók többé-kevésbé már minden lényeges dolgot leírtak, de azért pár gondolatot én is leírnék. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm, hogy eljöttetek, kinek azért mert kiállított, kinek azért, mert csak eljött bámészkodni, bár ilyenről nem igazán tudok... [biggrin]
Jó volt újra találkozni a veletek és új tagokkal megismerkedni... Sokkal másabb így, hogy az ember arcot is tud kötni az íráshoz és a makettekhez! A makettekre nem szeretnék most kitérni, azt a megfelelő topikokban úgyis kivesézzük megfelelő képpen! A látogatottság idén valóban gyérebb volt, de ez nagyban az időnek köszönhető. Infó még nincs adatokról, ha lesz megírom...

Lacc felvetéseire reagálnék pár sorban! Valóban igazad van, az ingyenes kivágók számát és fajtáját lehetne növelni, meg persze, valami névjegykártyás dolog is jó lenne, de mint azt gondolom Te is tudod, ennek vannak költségei. Az iskola nem igazán téríti meg a nyomdai költségeket, vagy csak minimálisan, tehát ha akarunk valamit, pl reklámozni magunkat, akkor a repi anyagot magunknak kell állni. Idénre is terveztem több ingyenes makettet elvinni (kb 8 féle kivágó), de a nyomtatási költség olyan magas lett volna, hogy azt már nem tudtam bevállalni (kb 500 oldal 40.000 forint)! Az elérhetőségeinket meg egy kis névjegykártya méretű, mondjuk naptárra kellene nyomtatni, hogy az emberek eltegyék és ne csak kihajítsák és ennek költsége sem elhanyagolható...
Azért majd jövőre kitalálok valami kompromisszumot... [biggrin]

Mégegyszer köszönöm mindannyiotoknak, jövőre találkozunk...

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
http://www.ppmodels.com
Gabes
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: BobaFett » 2016.09.06. 20:45

jólgondolom, hogy ez idén már nem lesz ? Kiírásbán nincs benne, meg gondolom Gabes csak szólt volna.
"Ma nem volt egyetlen telefonhívásom se. De holnap majd kétszer ennyi lesz !" - Al Bundy
BobaFett
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: Joe711 » 2016.09.07. 19:51

BobaFett írta:jólgondolom, hogy ez idén már nem lesz ? Kiírásbán nincs benne, meg gondolom Gabes csak szólt volna.

Ma hallottam a rádióban én is, és pont erre gondoltam.
Joe711
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: János » 2016.09.08. 05:55

Az eddigiekben Gabes volt a fő szervezőnk, de úgy látszik most nagyon elfoglalt, nem fért bele az idejébe a szervezés.
The paper modeling is always in my mind.
János
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Gabes » 2016.10.11. 08:39

Az idei Kutatók éjszakájára sajnos nem tartottak ránk igényt, az okát nem tudom... Az is igaz János, hogy időm sem volt vele túl sokat foglalkozni, de sebaj, majd jövőre... addig is ki kellene ötlenünk valamit, amivel fel lehetne dobni ezt a kis "rendezvényt", hogy ne csak egy szimpla kiállítás legyen...
Valahogyan az érdeklődést kell felkelteni... van rá 1 évünk... :D tudom ez hamar elszáll...

Ha és amennyiben kész lesz, a közlekedési múzeumba szeretnék összehozni egy kisebb kiállítást, persze ehhez a Ti kelletek igazán, hogy egyáltalán legyen mit kiállítani... :D

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
http://www.ppmodels.com
Gabes
Moderátor
Moderátor

Előző

Vissza: Versenyek, rendezvények, események