Brno-i Makett Kiállítás és Verseny 2015

Amiről érdemes tudni
Contests, exhibitions, events - What you need to know from

Moderátorok: Gaccso, János

Re: Brno-i Makett Kiállítás és Verseny 2015

HozzászólásSzerző: Gabes » 2015.02.21. 21:41

wittman: sajna ez így van mindenhol, nem egyszerű megélni, viszont jómagam próbálom úgy intézni a dolgaimat, hogy ez az évi két kirándulás összejöjjön...
Sajna nem mindíg sikerül, de szerencsére az elmúlt időszakban összejött minden. Tökéletesen megértelek...

Tibi: nos... nem tudom, hogy jó néven vennék-e a többiek, de ha van rá igény, akkor természetesen teszek fel képet a leányzóról... [thumbsup]

János(om): Tudom, hogy messze van neked Brno, azért is írtam, amit írtam! Mindezek ellenére nagyon örülnék neki, ha egyszer el tudnál jönni és tudnánk egy jót sörözni, nyugodtan beszélgetni, nem lenne ez a nagy rohanás, mint Nyitrán! Ez természetesen a többiekre is igaz...
Egyébként nagyon örülök annak, hogy a Nyitrai buli így bejött és már egy igazi kis különítmény jelenik meg minden októberben! Remélem ez a továbbiakban is így marad...

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
http://www.ppmodels.com
Gabes
Moderátor
Moderátor

Re: Brno-i Makett Kiállítás és Verseny 2015

HozzászólásSzerző: tibor.cz » 2015.02.22. 16:05

Gabes írta:Tibi: nos... nem tudom, hogy jó néven vennék-e a többiek, de ha van rá igény, akkor természetesen teszek fel képet a leányzóról... [thumbsup]
-G-

meg a kocsmaroslanytol is meg kene kerdezni, ugye...

szerintem az a kivancsisag is nagy hajtoero :P

de felreteve a viccet - ha tobben jonnetek egy autoval, akkor mar azonnal osztodna a koltseg, az alvast ismet csak meg lehetne valahogy oldani o'cson, vagy ingyen. (de ezt nem neked kell magyaraznom)
tibor.cz
Újonc
Újonc

Előző

Vissza: Versenyek, rendezvények, események