Kutatók Éjszakája, szeptember 26

Amiről érdemes tudni
Contests, exhibitions, events - What you need to know from

Moderátorok: Gaccso, János

Re: Kutatók Éjszakája, szeptember 26

HozzászólásSzerző: Gabes » 2014.10.01. 12:37

Sziasztok!

@János@ Még egy kicsit túl voltam pörögve és gondoltam gyorsba megosztom az infókat azokkal, akik nem tudtak eljönni... :D

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Sok szép makettet hoztatok, úgyhogy szerintem elég szinvonalas kiállítást tudtunk felvonultatni! Mindenkinek gratulálok a munkájához, jónéhány alkalommal leesett az állam és már unalomig ismételgetjük, de élőben valóban más látni egy makettet, mint fényképen!
Józsi kikötője nagyon pazar, minden részlete fenomenális! János elhozott munkáiból Willie-t nem láttam még élőben, de most ez is megtörtént! A külső egyszerű formavilágot olyan weatheringgel dobta fel, hogy hihetetlen! Aztán ott volt még BobaFett 2 hajója és egy tengeralattjárója is! Nem vagyok egy hajós beállítottságú, (bár a vitorlások mindíg is tetszettek), de az Auróra és a Szent István is remekül sikerült! Nagyon szép igényes építések! Ádám is képviseltette magát a fórumról már jól ismert Liaz(skoda) teherautóval! Ez is nagyon szépre sikerült, de ezt láttuk már a topikban, élőben mégis sokkal mutatósabb volt ez is!
Ahogy Józsi is írta, én is próbáltam elképzelni, hogy milyen is lesz ez a buli, mire számítsunk! Sajnos nem sok időm volt a szervezésre és előkészítésre és infó sem volt, hogy legyen valami elképzelés! Teljesen vakon mentünk bele a dologba, ahhoz képest mégis sok érdekeset láthatott, aki betévedt hozzánk!
Jövőre lesz már tapasztalat, időnk is lesz bőven, úgyhogy felkészültebben vághatunk neki a dolognak! Véleményem szerint, jövőre is a kiállítás része lesz az igazán vonzó a közönség nagy részének, az építéssel inkább a gyerekeket tudnánk megfogni, de ezt még van idő átbeszélni kialakítani! Jövőre nagyobb terem kell és a kiállított maketteket is jobban el kell kerítenünk, hogy ne kapjanak az alkotók szívinfarktust!... :D

Arra kérnélek titeket, hogy akinek ötlete, észrevétele van a jövő évi rendezvénnyel kapcsolatban, az írja meg nekem privátban!

Mégegyszer, mindenkinek nagyon köszönöm a részvételt!

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
http://www.ppmodels.com
Gabes
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: János » 2014.10.01. 14:06

A jövő évben majd több makettet viszünk, meg kicsit több szóró anyagot. Az lenne az ötletem a makettek védelmére, hogy lehet kapni kb 50 cm szélességű teljesen átlátszó fóliát ( a csomagolóiparban használják) Abból kihúzunk az asztalok elé egy csíkot , függőlegesen beállítva. Ezen átlátnak a srácok, de a kezük nem fér a makettekhez. Nekem akkor állt meg a szívverésem, amikor a szemfüles apuka éppen rakosgatta vissza a mozdonyomat a sínre, amit kis csemetéje próbált hazamenteni. Végül is elég jól megúsztuk a dolgot, nagy sérülés nem történt a maketteken.

Amúgy biztatnék mindenkit , hogy hozzon maketteket, nem csak a csúcs építéseket , hanem egyszerűbbeket is szívesen bemutatunk.
The paper modeling is always in my mind.
János
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: wittman » 2014.10.01. 14:48

Gratulálok én is nektek!
wittman
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: János » 2014.10.02. 06:57

Illett volna bemutatkoznunk a csoportkép okán, ezt most pótolnám.
Kép
Balról indulva : Ádám, Gabes, Joe, jómagam, és Bobafett. A képet Bálint fiam lőtte el, lehet hogy eljön Nyitrára is.
The paper modeling is always in my mind.
János
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: bodispeter88 » 2014.10.04. 08:19

Köszönöm János!
KépKép
bodispeter88
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: Gabes » 2014.10.08. 20:36

Bár eléggé megkésve, de én is köszönöm a bemutatást, János!
Valóban illett volna bemutatnom a képen szereplő fórum tagokat, de valamiért ez kiamradt...

Sorry!!!

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
http://www.ppmodels.com
Gabes
Moderátor
Moderátor

Előző

Vissza: Versenyek, rendezvények, események