BA-6 Modelik 1/25

Military vehicles

Moderátor: János

Re: BA-6 Modelik 1/25

HozzászólásSzerző: János » 2016.01.03. 22:10

A koszolás ízlés kérdése, nem kötelező. Egy lényeges szempont van, hogy egységes látványt kell hogy nyújtson a végső kialakítás. Ha valaki belevág, akkor vigye végig, és valamilyen mértékben jelenítse meg az elhasználódást/koszolódást. Szerintem most még egyforma a koszolás mértéke mindenhol, nincs vele gond.
The paper modeling is always in my mind.
János
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: akkokoko » 2016.01.04. 17:26

Joe711 írta:Alakulgat ez a masina is, én még a motorral is csak most ismerkedtem meg. Szerintem a belső teret is kicsit finomítsd még, mert nekem az aljához képest nagyon sterilnek és tisztának hat. Nem igazán van gyakorlatom ebben, de valahogy így érzem.
A szárazföldi kollégák véleményére is kíváncsi lennék ez ügyben.
Üdv: Józsi [Hello]

Valóban steril, de szerintem előbb még -olybá tűnik- festve is lesz. Legalább is az üléshuzatot... elnézve. Lehet, hogy utána koszol (vagy nem [biggrin] )
akkokoko
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: zozo » 2020.04.20. 13:18

Sziasztok!

Úgy gondolom ideje befejezni ezt a makettet, már 4 éve várakozik egy dobozban eltéve az eddig elkészített része. A napokban vettem elő és néztem meg, hogy mit is építettem eddig és el is határoztam magam, hogy ezt az idén be kellene fejezni. El is kezdtem nézegetni, hogy mivel is folytassam, végül a kerekek mellet döntöttem. Így neki is álltam összerakni a kerekeket,12 db-ot kell készíteni, elég sok alkatrészből áll, kicsit már kiestem a gyakorlatból, ezért egy ideig el leszek vele.

Kép Kép
zozo
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2020.04.21. 18:19

Mindig örülök ha valaki újra épít itt a fórumon. A gyakorlat hamar vissza fog jönni, és reméljük a lelkesedés is megmarad.
Gaccso
Moderátor
Moderátor

Előző

Vissza: Katonai járművek