GPM 60-cm KARL GERAT és SCHANBEL WAGON

Military vehicles

Moderátor: János

Re: GPM 60-cm KARL GERAT és SCHANBEL WAGON

HozzászólásSzerző: cicarobi » 2015.04.14. 17:40

Hát nincs nagyon mit mondani,csupán az hogy dicsérjem! Szerintem maximálisat alkottál! A napfényben amiben fotóztad briliánsan mutat! [thumbup] Jó a porolás jók a színek..az alkatrészek tömkelege..ez egy nagyon szép makett lett,a ház dísze lesz! Gratulálok a munkához! Elismerésem! :)
cicarobi
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2015.04.14. 19:45

Nekem is tetszik, minden elismerésem a tiéd! Szerintem teljes összhangban van a porolás, és a kívánt látvány.
Gratulálok!
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: wittman » 2015.04.14. 19:51

Nagyon jó gratulálok tőlem van egy érmed, jűl korrektul megépítetted szerintem tükéletes makett lett.
wittman
Kiemelt tag
Kiemelt tag

HozzászólásSzerző: János » 2015.04.14. 19:59

Szép, precíz építés, igazán példamutató és dicséretes. Az egyes részletekre most nem térnék ki , azokat a helyükön véleményeztük. Annak külön örülök hogy nem hagytad 'natúr' , hanem szépen koszoltad is. Én is ennél a makettnél éreztem rá hogy a harcjármű nem tökéletes némi weathering nélkül. A kitartásod legyen példa azoknak akik egy kicsit kevésbé tudnak végigvinni egy építést a befejezésig. Remélem láthatom Nyitrán hogy egy kicsit jobban szemügyre vegyem. A szállító tréler(ek) is ugyanekkora feladat, látom nem aprózod el. Kicsit kár hogy azok is szürkében terveződtek meg (bár más színben fura lenne) csak egy idő után már kevésbé izgulok rá erre az árnyalatra.
Várjuk a további képeket, majd ha én építem a trélert , már én kérdezek tőled. :)
The paper modeling is always in my mind.
János
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: zozo » 2015.04.15. 07:16

Nagyszerű makettet alkottál, öröm volt végigkísérni az építését! Jó volt látni, hogy próbálod ki az új technikákat és e téren igen sokat léptél erőre!
zozo
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: Tamás » 2015.04.15. 08:30

Gratulálok a befelyeséshez, nagyon jól elkészített "kis " gép lett belole. Sokat fejlodott a festési tehnikád az építés kozben. Csak így tovább! [thumbsup]
Tamás
Haladó fórumozó
Haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: Drotmalac » 2015.04.15. 08:34

Gratulálok!

Nagyon szép és precíz munka, minden belefektetett percet megér.
Irigylésre méltó tempóban sikerült megépíteni ezt a komplex szerkezetet, gyönyörűen sikerült, mindene a helyén van, szuper!
Drotmalac
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: BobaFett » 2015.04.18. 20:55

Egyszerűen pazar lett, maximális tisztelet! De jó volna egyszer Jánosé mellet megnézni egyszerre a kettőt élőben. remélem egyszer sor kerülhet rá!
"Ma nem volt egyetlen telefonhívásom se. De holnap majd kétszer ennyi lesz !" - Al Bundy
BobaFett
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: János » 2015.04.19. 12:43

BobaFett írta:Egyszerűen pazar lett, maximális tisztelet! De jó volna egyszer Jánosé mellet megnézni egyszerre a kettőt élőben. remélem egyszer sor kerülhet rá!

Esetleg a "Kutatók Éjszakája" rendezvényre mindketten elvisszük, még Nyitra előtt. Az amúgy is jó alkalom hogy megnézzük az aktuális építéseinket, Nyitrán nem sok idő van a hosszas kivesézésre.
János
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: bodispeter88 » 2015.04.20. 11:52

Nem rossz ötlet, ha sikerülne összehozni az nagyszerű lenne. Sőt, esetleg Nyitrán is meg lehetne ezen felül ejteni a párosítást, de ez nem rajtam múlik. [wakka]

Felhívás!!!
Viszont lenne itt egy fontos dolog. Felhívnám a figyelmét azoknak akik megvették a Transzport vagont a Karl Gerathez, hogy nézzék meg a kivágójuk utolsó oldalait. Összesen és számozás szerint 36 színes oldalnak kell lennie. Előfordúlhat hogy gyárilag lemaradt az utolsó hat oldal. Sajnos velem is ez történt. Már felvettem a kapcsolatot Pászti Balázzsal, ugyanis tőle rendeltem meg. Megnézte ő is a saját kivágóját és neki is hiányoznak ezek az oldalak. Felvette a kapcsolatot a kiadóval, meglátjuk mi lesz. Ha más is megrendelte tőle a kivágót és neki is hiányoznak ezek az oldalak akkor mindenképpen vegye fel vele a kapcsolatot vagy ha más úton jutott hozzá a kivágóhoz akkor azzal akitől beszerezte. Természetesen csak akkor ha hiányoznak ezek az oldalak.
KépKép
bodispeter88
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: János » 2015.04.20. 15:23

Megnéztem az én példányomat, nekem is csak 30 oldal van. Hát én a GPMtől vettem ha jól emlékszem. Majd informálj légyszi , mi lett a megoldás.
Azért írtam egy e-mailt én is a GPMnek, mit tudnak rá mondani.
János
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Gabes » 2015.04.24. 08:52

Nagy Gratula, ehhez a remekül összerakott Adam-hoz! Modt külön-külön nem dícsérnékek mindenért, hiszen ezt már az építés folyamán többször is megtettük...
Összességében nézve a makettet, remekül sikerült, minden a helyén és jól eltaláltad az egyensújokat! Nekem tetszik, úgyhogy mégegyszer Gratula hozzá!

A kutatók éjszakájára idén is meg vagyunk hívva, úgyhogy elvileg semmi akadálya az összehasonlításnak és egy fórumos összeröffenésnek!

Na de nem is offolnám tovább a topikot, remélem mihamarabb láthatom élőben a művet!

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
http://www.ppmodels.com
Gabes
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Gaccso » 2015.04.24. 20:16

Mikor is lesz ez a kutatók éjszakája???
Gaccso
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Gabes » 2015.04.24. 20:52

Nos a kutatók éjszakája, minden év szeptemberének, utolsó péntekén van, ami azt jelenti, hogy idén szeptember 25 lesz a dátum! Addig még van idő, remélem minél többen össze tudunk majd jönni... :D

-G-
VISIT MY WEBSITE PLEASE
http://www.ppmodels.com
Gabes
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: BobaFett » 2015.04.30. 21:26

megnéztem az én kivágómat. szerencsére nekem teljes! De jól láthatóan a 30 felettiek utólag lettek belerakva (kiszedhető, nincs ragasztva) tehát nyilván tudnak a dologról.

Ha esetleg sürgősen kéne alkatrész a szóbanforgó oldalakról, én oda tudom adni, amíg meg nem oldódik a dolog.
"Ma nem volt egyetlen telefonhívásom se. De holnap majd kétszer ennyi lesz !" - Al Bundy
BobaFett
Közösségi tag
Közösségi tag

ElőzőKövetkező

Vissza: Katonai járművek