Beni43 galériája

Makettezők galériája, kész makettek bemutatása
Gallery - Gallery of modelers, presentation of finished models

Moderátorok: Gaccso, János

Re: Beni43 galériája

HozzászólásSzerző: Attila » 2013.06.04. 11:09

Nagyon szuper, gratulálok beni mint a versenyhez ugyanúgy az alkotáshoz is :)
Üdv.Attila
Attila
Közösségi tag
Közösségi tag

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2013.06.09. 13:29

Köszönöm szépen mindenkinek a szép szavakat. Ígérem, csinálok vitrinen kívüli képeket, amint visszakapom a sulitól a modelleket. :D Ugyanis ezek kint vannak azóta, amióta ezeket a képeket feltettem. A Shelby-ről +1 dolog. Valójában ezeket 27-ig le kellett adni. Reggel nem volt első két órám szóval reggel 6-kor felkeltem mert nem volt kész 2 kerék és egy nem volt felragasztva. Az egyiket csak festeni kellett. Végül le is sikerült fessem mind a 2-t, de annyi időm maradt, hogy egy dobozba bedobtam és végül az iskola folyosóján ráragasztottam 3 kereket. :D Úgy érzem sprint modellrekordot döntöttem. De kész lett és fíl heppi most már. Ja és a Jag előtt még el fogom készíteni a plasztik Shelby GT500-ast. Hamarosan azért nyitok valamit a Jaguar-nak az eddigi állapotokról. Én Beni voltam, köszönök mindent, hamarosan jelentkezem
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: SWModels » 2014.06.29. 10:04

Heló

Én új vagyok a fórumon, és annyira nem érdekel az autós téma, de szerernék gratulálni elôszöris a gyönyörû makettekhez, másodszor a versenyen elért #1 helyért.
Azért is írok, mert tervezem én is megcsinálni a Vissza a jövôbe DeLoreant, és talán meg tudnád mondani, hogy neked hogyan ment (remélen könnyen).

További jó építgetést, csak így tobább! :-)
SWModels
May the Force be with you,
SWModels
SWModels
Újonc
Újonc

HozzászólásSzerző: Beni43 » 2014.07.13. 15:59

Helló! Sajnéálom, hogy eltűntem... Érettségi az indokom. Örülök, hogy csatlakoztál közénk. A DeLorean voolt az első modellen valaha, szóval kihívásnak nagyon jó. [biggrin] Majd az apróbb alkatrészeknél, meg a beltérnél érdekes lesz, de jó lesz az építés! Kitartás! Hajrá! Várom a kész gépet! [thumbup]
Beni43
Fórumozó
Fórumozó

HozzászólásSzerző: SWModels » 2014.07.30. 15:32

Köszönöm a segítséget, de valószínű, hogy csak később kerül rá sor, mert most is benne vagyok valamiben, ráadásul már kétszer is kinyomtattattam az időgépet, de egyszer fekete-fehér lett és még úgy is elkérték a 70Ft/db árat, (valahogy így néztem rájuk: [cursing] ) másodszor meg színes lett, de az egész kocsi zöldes árnyalatban jött ki, (másodszor már nem is próbáltam reklamálni). Lehet, hogy egy másik nyomtatószalonban nekiesek még egyszer, mert szeretném megcsinálni (Legóban, és modellben is megvan a családnak mind a 3 részből).
May the Force be with you,
SWModels
SWModels
Újonc
Újonc

Előző

Vissza: Galéria